181 відгук
Интернет-магазин: фототехника, видеотехника, фототовары
+380 (73) 761-88-91

Фоторамки: для пам'ятних знімків і як предмет декору інтер'єру

Фоторамки: для пам'ятних знімків і як предмет декору інтер'єру
У сучасному світі гаджети замінили багато речей, без яких колишні покоління своє життя і уявити не могли. Навіть знімки дорогих для нас людей, пам'ятних подій і щасливих моментів ми звикли переглядати на екранах моніторів і смартфонів.
Але, незважаючи на технологічний прогрес, рамки для фото користуються великою популярністю. Ми використовуємо фоторамки для декору, створення затишної атмосфери в будинку. А ще це чудова ідея подарунка. Не знаєте який вибрати подарунок? Відмінний привід зупинити свій вибір на фоторамці. Тут і вибір великий: підвісні або настільні фоторамки, класичні або декоративні.
Створюємо фотоколаж в вінтажному стилі
Безсумнівно, у вас збереглися старі сімейні альбоми з чорно-білими фотокартками та фотографіями у стилі «вінтаж». Ми давно про них забули, а старі фото переглядаємо вкрай рідко. Але і викинути альбом зі стількома спогадами рука не піднімається.
А чому б не дати старим фотографіям нове життя? Адже якщо їх помістити в фоторамки і розвісити на стіні, вони стануть чудовою прикрасою нашого будинку. Так і ми зможемо частіше милуватися старими знімками. Потрібно всього лише підібрати рамку, відповідну по стилю до ваших фото. І тут ми дамо підказку: для чорно-білих фото підходять рамки в цих кольорах: чорному, білому або сірому; а вінтажні фото потрібно поміщати в декоративні фоторамки зі схожою стилістикою.
Фоторамки в будинку
Рамки з фотографіями вигідно виглядають в будь-якому куточку квартири. Але все ж сама рамка і фото в ній повинні відповідати типу кімнати.
Дуже часто в робочому кабінеті ми розміщуємо фотографії рідних і найулюбленіших, щоб навіть в робочій обстановці відчувати їхню присутність. Для робочого кабінету потрібно підбирати класичні фоторамки, рамки для фото в класичному стилі). Обов'язково настільні.
Как правило, гостиную мы украшаем необычными предметами интерьера: камином, старинными часами, красивой мебелью. У одного из таких предметов можно выделить место для рамок с фотографиями. Они будут выгодно акцентировать внимание на них. В зависимости от расположения, это могут быть как подвесные фоторамки, так и настольные.
Замечательная идея использовать фоторамки для украшения детской комнаты. Здесь подойдут детские фоторамки: цветные, веселые, декорированные любимыми детскими героями или животными. А поместить в эти рамки можно не только фотографии ребенка, а, к примеру, его рисунки.
У спальні фото можна розміщувати на стіні біля основи ліжка або створити композицію на прікроватной тумбочці. Звичайно, в спальні прийнято розміщати сімейні фото. Саме вони створюють бажаний затишок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner